Domácí klimatizace


Katalog ke stažení..

Klimatizace Panasonic přináší řešení dle vašich potřeb, vyrábí zařízení a poskytuje služby pro zajištění pohodlných podmínek pro život a práci. Nabízíme komplexní řešení kvalitních systémů klimatizací vyvinutých prostřednictvím technologie, která je prověřená mnoha roky zkušeností.
Zachování harmonie s životním prostředím je dnes jedním z nejdůležitějších společenských témat. Společnost Panasonic využívá nejmodernější technologie, aby minimalizovala globální oteplování a chránila ozónovou vrstvu.

ZDRAVÝ VZDUCH

Panasonic nabízí širokou škálu klimatizací pro domácnosti. Ve společnosti Panasonic provádíme výzkum a vývoj, abychom vám dopřáli opravdu zdravý vzduch. Pouze klimatizace Panasonic čistí vzduch, který dýcháte vy a vaši milovaní, prostřednictvím technologie jako je systém čištění Eion se snímačem Patrol, speciálně navrženým pro přísun zdravějšího vzduchu.

kotelny rekuperace
VYSOKÝ VÝKON S NÍZKOU SPOTŘEBOU

Energetická účinnost patří mezi klíčové faktory při výběru klimatizace. Panasonic klimatizace s invertorem šetří spoustu energie. To je důležité jak pro vaši peněženku, tak pro celou planetu. A vše díky tomu, že jsou nejúčinnější na trhu.

Nové klimatizace Inverter+ snižují spotřebu o 64 % při vytápění a 50 % při chlazení.

kotelny rekuperace
SUPER QUIET (SUPER TICHÁ)

Vnitřní jednotka je tichá díky nízkým otáčkám ventilátoru. Pokud stisknete tlačítko Quiet Mode (tichý režim) na dálkovém ovládání, úroveň hluku se ještě sníží, až na 20 dB. 20 dB odpovídá hluku v noci na venkově! Vyrábíme diskrétní klimatizace, které vás neruší, dokonce i když je v pokoji ticho.

kotelny rekuperace
MULTI SYSTÉMY - LEPŠÍ KLIMATIZACE A SPOTŘEBA

Pokud požadavky na klimatizaci překročí hranice jediné místnosti, nabízí Panasonic velké množství klimatizací s invertorem, takže si můžete vybrat řešení, které vám nejlépe vyhovuje. Můžete připojit až 4 vnitřní jednotky k jedné venkovní jednotce.

kotelny rekuperace